صفحه ها
دسته
لیــنک ویژه دانلود موسـقی
دست نوشته های تنهایی من
ترفند
دلتنگی من غم تنهایی
قالب های بلاگفا
موسقی
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 349299
تعداد نوشته ها : 113
تعداد نظرات : 30
Rss
طراح قالب

معرفی
مادربرد GA-K8N51GMF از چیپ‌ست‌های جدید NVIDIA GeForce 6100 GPU و nForce 410 MCP استفاده می‌کند که خصوصیات گرافیکی و امنیت بی‌نظیری را وضعیت Low Profile ایجاد می‌کند. NVIDIA GeForce 6100 GPU اثرات گرافیکی فوق‌العاده بالا، اثرات چندرسانه‌ی بی‌همتا و کارایی که شما به هیچ‌وجه از یک کامپیوتر انتظار ندارید را ارایه می‌کند. NVIDIA nForce 410 MCP پیشرفته شامل تکنولوژی‌های نظیر ذخیره سازی RAID و MediaShild ، شبکه 10 /100 و SATA 3Gb/s . این تکنولوژی‌ها همراه با پردازنده Athlon 64 و مادربردهای وسیعی کارایی قابل توجهی را ارایه می‌کنند، GA-K8N51GMF بهترین قیمت را برای ساختار کامپیوتر‌های خانگی که در خانه و اداره استفاده می‌شود ارایه می‌کند.

   پردازنده AMD Athlon™64 / Sempron
تکنولوژی بی‌نظیر و شاهکار نسل 8 پردازنده‌های Athlon 64 شرکت AMD که قدرت خودشان را بخاطر پشتیبانی از دستور‌العمل‌های 64 بیتی (AMD64) بدست آورده‌اند دارای تکنولوژی HyperTransport و کنترلر حافظه مجتمع است. با پیشرفت رابط HyperTransport و DDR 400 ، این نوع از طراحی پردازنده موجب کارایی بالایی در برنامه‌های کاربردی و تجاری شده است.

   NVIDIA GeForce 6100 GPU
محصول جدید Nvidia GeForce 6100 از موتور CineFX 3.0 بهره‌مند است. GeForce 6100 مادربرد‌های برجسته‌ای را در سطح جهان فراهم می‌کند که دارای خصوصیاتی نظیر هسته گرافیکی با ویژگی DX 9.0 و سایه‌زن نسخه 3.0 است که سبب سریع‌تر و روان‌تر اجرا شدن بازی‌ها می‌گردد و موتور پردازش ویدیویی کیفیت بالا را برای پخش تصاویر پیشرفته ویدیویی و DVD فراهم می‌کند.

    NVIDIA® PureVideo™
رمزگشایی نرم‌افزاری NVIDIA PureVideo DVD وضوح تصویر مطلوب، تصویری صاف و مقیاس تصویری دقیق را برای همه محتویات ویدیویی در کاربردهای سینمای خانگی ارایه می کند.

   کنترلر حافظه DDR مجتمع
پردازنده‌های AMD Athlon64 کارایی حافظه را به واسطه کنترلر حافظه مجتمع شده در پردازنده بهبود می‌بخشند. به واسطه عملکرد با فرکانس هسته پردازنده، کنترلر حافظه مجتمع شده مستقیماً پهنای باند قابل دسترس برای پردازنده را بعلاوه کاهش قابل توجه زمان‌های تاخیر به مقدار زیادی افزایش می‌دهد.

   رابط PCI Express
رابط PCI Express انقلابی پهنای باند بالایی را برای کاربردهای چندین منظوره فراهم می‌کند. رابط PCI-E x16 پهنای باند رابط گرافیکی را 2 برابر نسل گذشته‌اش کرده و بنابراین کارایی بالایی را در بازی‌ها فراهم می‌کند. رابط PCI Express x1 پهنای باندی 2 برابر رابط PCI را فراهم می‌کند و حداکثر نرخ انتقال را برای نسل جدید وسایل I/O به 250 مگابایت بر ثانیه می‌رساند.

   SATA 3Gb/s & RAID
این ساختار از راه‌حل ذخیره‌سازی قابل اطمینانی برای افزایش محافظت از اطلاعات و عملکرد دسترسی به اطلاعات پشتیبانی می‌کند. Serial ATA 3.0 Gb/s در این ساختار ارایه شده تا پهنای باند باس 3 گیگابیت بر ثانیه را برای بالابردن کارایی دیسک‌ها فراهم کند. RAID شرکت NVIDIA اجازه می‌دهد تا چندین دیسک‌سخت را در وضعیت RAID 0، 0+1، 1 که مبتنی بر امنیت و کارایی است پیکربندی کنید. RAID شرکت NVIDIA به دلیل اینکه مرسوم است که مبتنی بر ویندوز می‌باشد قابل دسترسی‌تر است.

   پشتیبانی از NVIDIA Firewall
کامپیوتر شما را از حریم‌گذاری بوسیله فیلترکردن نقل و انتقال غیر‌مجاز محافظت می‌کند. این محصول جدید Firewall محافظت یکپارچه را در حالی که استفاده از پردازنده را کاهش داده و توان عملیاتی شبکه و کارایی آن را بهبود می‌بخشد، فراهم می‌کند.

   IEEE1394
انتظارات زیادی از رابط IEEE 1394 است که قدرت کامپیوتر را برای اتصال وسایل صوتی و تصویری الکترونیکی و وسایل جانبی ذخیره‌سازی افزایش دهد.

   صدای 8 کاناله با UAJ
با قابلیت Universal Audio Jack (UAJ) کدکننده ALC 850 AC97 این سکو صدای 8 کاناله استریو کیفیت بالایی را فراهم می‌کند بدون آنکه نگران نصب صحیح جک‌های صدای باشید.

    Norton Internet Security Included
نرم‌افزار Norton Internet Security برای محافظت سیستم در مقابل ویروس‌ها، هکرها، تهدیدات امنیتی ضروری است. این نرم افزار زمانیی که کاربر به اینترنت متصل است و در حال بررسی ایمیل‌ ، خرید ، کار بانکی و بازی می‌باشد از سیستم‌اش محافظت می‌کند.

*احتمال تغییر کلیه مشخصات و تصاویر بدون اطلاع قبلی وجود دارد.
*کلیه لوگو ها و آرم های ثبت شده تحت مالکیت مالکین مربوطه آن ها قرار دارد.
*با توجه به معماری استاندارد کامپیوترهای شخصی، مقدار مشخصی از حافظه جهت استفاده درونی سیستم درنظر گرفته می شود و طبیعتا مقدار واقعی حافظه سیستم کم تر از مقدار اظهار شده خواهد بود.

دوشنبه جهاردهم 11 1387
X